• Ste otrávení pri predstave, že máte ísť domov?
 • Trápi vás atmosféra vo vašom vzťahu?
 • Už vás nebaví s partnerom/partnerkou riešiť stále rovnaké veci dookola?
 • Cítite sa byť vo vzťahu nepochopení?
 • Máte pocit, že tomu druhému už na vás nezáleží tak ako na začiatku vzťahu?

Ak sú toto situácie, ktoré dôverne poznáte, trápia vás a chceli by ste ich zmeniť, potom práve pre vás som niečo prichystala.

Som psychologička a trenérka vzťahov. Pomáhám párom znovu sa do seba zamilovať, rozumieť svojim odlišnostiam, pritom zostávať samými sebou a žiť život podľa svojich predstáv.

Svojim klientom pomáham šetriť čas a energiu, ktorú by inak investovali do pokusov a omylov a ztrácali by nádej a pozitívne vyhliadky skôr, než by sa vypracovali k svojim vytúženým cieľom. 

3 rituály majú obrovskú moc!

Väčšinou, keď klienti prichádzajú s túžbou vyladiť svoj partnerský vzťah a súčasná situácia je pre nich veľmi náročná, napätá a konfliktná, je zmena, ktorú prinášajú 3 rituály pre mňa tou prvou voľbou ako sa dopracovať k pozitívnemu výsledku.

Pri zaradení týchto postupov do každodenného života je možné 

pozorovať zmeny už po 2 týždňoch.

Muži aj ženy rovnako túžia mať pokojnú a láskyplnú atmosféru vo vzťahu a správať sa v ňom k sebe láskavým spôsobom. 

A presne s tým vám pomôžu 3 rituály lásky!

 3 rituály vám odhalia presné postupy, vďaka ktorým:

 • Získate pokojnú a láskyplnú atmosféru vo vzťahu.
 • Naučíte sa ako si opakovane (každý deň) privábiť svojho partnera/partnerku domov.
 • Budete lepšie rozumieť jeden druhému.
 • Budete s porozumením vnímať vaše odlišné potreby.
 • Sa aj zasmejete pri spomienke ako prebiehali vaše situácie v minulosti a budete hrdí na to, kam sa posuniete.
Čo viac napísať o Zdeňke, než že mi zachránila manželstvo? Svojím pokojným a nesmierne láskavým prístupom dokáže jasne pomenovať a definovať problémy. Kladie správne otázky. Niekedy to človek potrebuje. Pri nej som si uvedomila, že mnohé odpovede dávno poznám, iba som si k nim nikdy nepoložila tú správnu otázku.

Jej tri rituály posúvajú vzťah na úplne inú úroveň. Je potrebné ich vyskúšať a je potrebné ich dôsledne aplikovať, ale výsledok stojí za to. Krásne vystavané a vygradované, obohatené o bonusy a omaľovánky sú presne tým, čo mnohým vzťahom chýba.

Počas prechádzania týmto on-line kurzom som si absolútne jasne uvedomovala, čo odlišuje naše manželstvo od tých iných okolo nás. Dva z troch rituálov sú u nás samozrejmosťou od začiatku vzťahu, ten tretí bol veľmi príjemným obohatením.

Vytvárajú vo vzťahu akúsi prirodzenú vzájomnú úctu a rešpekt. Človek si ani neuvedomí, aké jednoduché úkony delia „trvanlivé“ vzťahy od tých, ktoré krachujú.

Zdeňka má ten dar pomôcť vám nájsť váš vlastný správny „návod“ na naplnený a napĺňajúci vzťah. Nechajte sa ňou vtiahnuť do vášho vlastného láskavého sveta – z môjho pohľadu je tým najlepším sprievodcom.
Paulína

Na čo sa môžete tešiť

Pripravila som pre vás členskú sekciu, kde nájdete podrobne vysvetlené 3 rituály lásky. Na každý týždeň jeden.
Ku každému rituálu je niekoľko videí, aby ste všetko dobre pochopili.
Pri každom rituály som vybrala to najdôležitejšie, čo je potrebné si zapamätať a spísala som vám to v prehľadných bodoch.
Na konci rituálu máte odškrtávací zoznam krokov, aby ste všetko mohli rýchlo a jednoducho uviesť do praxe.

A navyše hodnotné bonusy

 • 1
  2 videá na tému vzťahy
  Chcem vás maximálne podporiť, preto som pre vás pripravila 2 hodnotné videá na tému vzťahy. Sú to krátke, veľmi dôležité myšlienky.
 • 2
  3 liečivé omalovánky
  Nechala som si ich pre vás špeciálne namaľovať, sú samostatne nepredajné a sú ako darček k online kurzu 3 rituály lásky. Sú naozaj nádherné.
 • 3
  Video
  Ako riešime problémy
  Z pohľadu muža a z pohľadu ženy.
 • 4
  Video
  Ako komunikujeme
  Z pohľadu muža a z pohľadu ženy.
 • 5
  Audio kniha 3 rituály
  Všetky informácie ku 3 rituálom ako jeden celok v audio zázname. Môžete počúvať cestou v aute, pri varení, žehlení pod.
Kurz je krásný ❤. Původně jsem si říkala, že bude hlavně "pro zajímavost".
S manželem budeme na Valentýna 16 let. Přežili jsme krize a naše "náročňátko".
Všechny tři pilíře praktikujeme. A přesto! jsem u každého pilíře našla, co můžeme udělat líp, nějaký tip, pak taky víc pochopení pro "druhou stranu" a můžu potvrdit, že jsi vybrala to NEJ pro kvalitní spokojený vztah.

Zdeni podle mě se Ti povedlo něco výjimečného. Vystihla jsi tu nejhlubší podstatu. Když by člověk měl vybrat to nejdůležitější pro partnerský vztah, jsou to tyto tři pilíře.

Naprosto! Je to to, od čeho se máte odpíchnout, když chcete vyjít z krize a to, co je potřeba dodržet, ať už to ve vašem vztahu bouří jakkoli.
Povinný kurz pro všechny. Je v něm s láskou a konkrétně popsané to NEJ, co vztah propojuje a upevňuje. Vřele doporučuji.
Zuzana Šmidrkalová, Mateřství srdcem, www.zuzanasmidrkalova.cz
Pre 3 rituály som sa rozhodla kvôli dobrej skúsenosti z minulosti - s on-line programom "Zaláskované leto". Tiež to, že chcem rozvíjať sociálnu inteligenciu.

Tvoj kurz je v tomto výnimočne jednoducho aplikovateľný. Nič to v podstate nestojí urobiť každý deň tieto tri rituály a ich dopad na kvalitu vzťahov je nádherný posun.

Ja osobne to teda aplikujem na všetky vzťahy a predovšetkým som začala u seba, kde inde?

Ak by som to mala vyjadriť na stupnici od 0 do 10, kde 0 je vzťah v deštrukcii, 5 je vzťah sme spolu, lebo sme si už zvykli a je to síce viac menej nuda... a 10 je cítime sa vo vzťahu absolútne naplnení, tak aplikovaním 3 rituálov ide posúvať vzťah z bodu 0 do bodu 10.

Takže ak je na tejto planéte niekto, kto chce zažiť partnerské súznenie 10 z 10, tak tadiaľto vedie zmysluplná cesta.
Stanka Dvoran, www.stankadvoran.cz
Videa jsem shlédla, měla jsem spoustu aha momentů a asi jsi i odblokovala můj program z minulosti.

Kurz doporučuji všem párům, těm v krizi i těm, co jsou na výsluní, aby nebraly tento stav jako nekonečný.
Krásně popisuje rozdíly mezi mužem a ženou, které vedou k nejčastějším konfliktům. Kdy je třeba tyto rozdíly přijmout, protože změnit z hlediska rozdílnosti pohlaví nejdou. Zdenka upozorňuje na barometr spokojenosti vztahu a tím i rozpoznání počínající krize.

Pro mě nejdůležitější je to, že vše je snadno aplikovatelné do praxe a tak lze jednoduše zlepšit jakýkoliv vztah.
Jana Cvilinková
Ach, krásne vystihnuté tie príbehy zo života, dôverne to poznám 🙂 a pri tom sú to také zdanlivé maličkosti, ktoré vytvoria obrovský rozdiel. Možno pre trvanie vzťahu dokonca až existenčný – rozhodujú o tom či vzťah pretrvá, alebo sa rozpadne.

A keďže zo svojej skúsenosti konzultanta feng shui viem, že moji klienti riešia najčastejšie oblasť vzťahov, odteraz im okrem úprav v spálni budem odporúčať aj tento kurz 🙂
Slavomíra Harcegová, poradca Feng shui, www.tajomstvofengsuej.sk

A koľko to všetko stojí? 

Verím, že vás poteším a možno aj trochu šokujem. Tento online kurz so všetkými bonusy stojí iba

69€

Dôležité veci sú očiam neviditeľné a často ich vnímame ako nedôležité. Nebýva za tým žiadny negatívny úmysel. Myslím si, že plnohodnotný vzťah môže mať každý jeden z nás.

3 rituály majú obrovskú moc!

Dobrá správa je, že už nemusíte pracne dumať o tom, čo prinesie zmenu, čo vám pomôže. Nemusíte sa už zaťažovať snahou mať veci pod kontrolou a pritom cítiť zúfalstvo z toho, že nech sa snažíte akokoľvek, neprináša to ovocie a dokonca, že je to ešte horšie.

Mám pre vás jednoduchú pomôcku. Stačí sa nechať viesť, urobiť pár nenáročných (naozaj nenáročných) krokov a môžete sa tešiť zo zmeny...

Budete ju pozorovať  už po 2 týždňoch.

Neváhajte, kliknite na tlačidlo Chcem spoznať 3 rituály lásky a začnite zmenu vo vašom vzťahu

Janka Bakičová,  www.janabakicova.sk / www.zena50plus.sk

3 rituály láskyplneho vzťahu sú jednoduchým návodom, ako doma nastaviť vzájomný rešpekt a porozumenie. S pomocou pár pravidiel vám tieto cvičenia ukážu ako predísť nedorozumeniam, ktoré sú vo vzťahoch veľmi časté.

Pomohli mi uvedomiť si ako málo stačí, aby všetko bolo zrazu vrelejšie a láskyplnejšie. Výsledky su znateľné takmer hneď.
Katka Myslimenadeti.sk
"Jsem moc ráda, že Zdeňka vytvořila tento kurz, protože mi přijde velmi užitečný. Pracuju jako mentorka a koučka, takže vím, že téma vztahů se promítá do všech oblastí našeho života. Ať už je to zdraví, práce, hojnost, osobní růst, životní spokojenost...

O vztahy je třeba pečovat a Zdeňka vytvořila hezký návod, jak o ně pečovat vědomě. A je úplně jedno, jestli jste ve vztahu měsíc, 10let, nebo téměř 30let jako já :)
Někdy zkrátka stačí zdánlivě malé "akce", které vytvoří velký výsledek.

Držím se hesla: "Kvalita našich životů je závislá na kvalitě vztahů. Kvalita našich vztahů je závislá na kvalitě komunikace." A vztahové rituály jsou bezepsoru silným komunikačním nástrojem, která stojí za to vyzkoušet."
Mgr.Lenka Bílková, mentorka, lektorka, koučka, www.lenkabilkova.cz

Potrebujete poradiť?

Som tu pre vás.
info@manzelskaporadna.com