• ÁNO
  Objednávam si on-line kurz 3 RITUÁLY láskyplného vzťahu a kúpou získavam prístup do ČLENSKEJ SEKCIE.
 • ÁNO
  Viem, že prístupové údaje do členskej sekcie mi budú doručené mailom až po pripísaní mojej platby za on-line kurz na účet.
 • ÁNO
  Chápem, že bonusy mi budú sprístupnené po uplynutí garancie vrátenia peňazí.
 • ÁNO
  Chápem, že podľa zákona musím pri nákupe z ČR fakturovať elektronické produkty vrátane 21% DPH. Cena nastavená v objednávkovom formulári je konečná.

Nasledujúce informácie pozorne vyplňte a skontrolujte.

Videa jsem shlédla, měla jsem spoustu aha momentů a asi jsi i odblokovala můj program z minulosti.

Kurz doporučuji všem párům, těm v krizi i těm, co jsou na výsluní, aby nebraly tento stav jako nekonečný.
Krásně popisuje rozdíly mezi mužem a ženou, které vedou k nejčastějším konfliktům. Kdy je třeba tyto rozdíly přijmout, protože změnit z hlediska rozdílnosti pohlaví nejdou. Zdenka upozorňuje na barometr spokojenosti vztahu a tím i rozpoznání počínající krize.

Pro mě nejdůležitější je to, že vše je snadno aplikovatelné do praxe a tak lze jednoduše zlepšit jakýkoliv vztah.
Jana Cvilinková

 Garancia
vrátenia peňazí

Ak zistíte, že on-line kurz nie je pre vás a nesplnil vaše očakávania, do 7 dní od zakúpenia môžete požiadať o vrátenie peňazí v plnej výške. Neváhajte sa ozvať a akúkoľvek situáciu vyriešime spoločne k vašej spokojnosti.

Pre 3 rituály som sa rozhodla kvôli dobrej skúsenosti z minulosti - s on-line programom "Zaláskované leto". Tiež to, že chcem rozvíjať sociálnu inteligenciu.

Tvoj kurz je v tomto výnimočne jednoducho aplikovateľný. Nič to v podstate nestojí urobiť každý deň tieto tri rituály a ich dopad na kvalitu vzťahov je nádherný posun.

Ja osobne to teda aplikujem na všetky vzťahy a predovšetkým som začala u seba, kde inde?

Ak by som to mala vyjadriť na stupnici od 0 do 10, kde 0 je vzťah v deštrukcii, 5 je vzťah sme spolu, lebo sme si už zvykli a je to síce viac menej nuda... a 10 je cítime sa vo vzťahu absolútne naplnení, tak aplikovaním 3 rituálov ide posúvať vzťah z bodu 0 do bodu 10.

Takže ak je na tejto planéte niekto, kto chce zažiť partnerské súznenie 10 z 10, tak tadiaľto vedie zmysluplná cesta.
Stanka Dvoran, www.stankadvoran.cz
Kurz je krásný ❤. Původně jsem si říkala, že bude hlavně "pro zajímavost".
S manželem budeme na Valentýna 16 let. Přežili jsme krize a naše "náročňátko".
Všechny tři pilíře praktikujeme. A přesto! jsem u každého pilíře našla, co můžeme udělat líp, nějaký tip, pak taky víc pochopení pro "druhou stranu" a můžu potvrdit, že jsi vybrala to NEJ pro kvalitní spokojený vztah.

Zdeni podle mě se Ti povedlo něco výjimečného. Vystihla jsi tu nejhlubší podstatu. Když by člověk měl vybrat to nejdůležitější pro partnerský vztah, jsou to tyto tři pilíře.

Naprosto! Je to to, od čeho se máte odpíchnout, když chcete vyjít z krize a to, co je potřeba dodržet, ať už to ve vašem vztahu bouří jakkoli.
Povinný kurz pro všechny. Je v něm s láskou a konkrétně popsané to NEJ, co vztah propojuje a upevňuje. Vřele doporučuji.
Zuzana Šmidrkalová, Mateřství srdcem, www.zuzanasmidrkalova.cz

Máte otázky?

Napíšte mi na: info@manzelskaporadna.com
Som tu pre Vás, rada Vám odpoviem.